zdjęcia nagłówek

DSC00530 DSC00529 DSC00533 DSC00535 DSC00532 DSC00540 DSC00531

Wizyta duszpasterska – Kolęda - 2018/2019

Wizytę księdza zapowie wcześniej ministrant.
Proszę przygotować stół, krzyż, świece, Pismo święte, kropidło, wodę święconą.
Wodę święconą należy wcześniej pobrać do własnego naczynia z pojemnika w przedsionku kościoła.
Zwierzęta domowe proszę zamknąć na czas kolędy w osobnym pomieszczeniu.

 

data dzień od godz. adres trasa
2018-12-27 czwartek 15:00 os. Na Wzgórzach 37 os. Na Wzgórzach 37,38
2018-12-27 czwartek 15:00 os. Na Wzgórzach 38 os. Na Wzgórzach 37,38
2018-12-27 czwartek 8:30 os. Na Wzgórzach 4  
2018-12-27 czwartek 8:30 os. Na Wzgórzach 6  
2018-12-27 czwartek 8:30 ul. Poniatowskiego  
2018-12-27 czwartek 8:30 ul. Gerlaha ul. Jubileuszowa, Stary Gościniec, Gerlacha
2018-12-27 czwartek 8:30 ul. Jubileuszowa ul. Jubileuszowa, Stary Gościniec, Gerlacha
2018-12-27 czwartek 8:30 ul. Stary Gościniec ul. Jubileuszowa, Stary Gościniec, Gerlacha
2018-12-27 czwartek 8:30 ul. Florkowskiego ul. Kocmyrzowska 21-39, Florkowskiego
2018-12-27 czwartek 8:30 ul. Kocmyrzowska 21-39 ul. Kocmyrzowska 21-39, Florkowskiego
2018-12-28 piątek 8:30 os. Na Wzgórzach 9  
2018-12-28 piątek 8:30 os. Na Wzgórzach 23  
2018-12-28 piątek 8:30 ul. Kisielewskiego  
2018-12-28 piątek 8:30 i 15:00 os. Na Wzgórzach 41  
2018-12-28 piątek 8:30 i 15:00 os. Na Wzgórzach 42  
2018-12-29 sobota 8:30 ul. Bukszpanowa ul. Bukszpanowa, Obwodowa
2018-12-29 sobota 8:30 ul. Obwodowa ul. Bukszpanowa, Obwodowa
2018-12-29 sobota 8:30 ul. Bożywoja ul. Grębałowska (1-46), Bożywoja, Stokowa
2018-12-29 sobota 8:30 ul. Grębałowska (2-46) ul. Grębałowska (1-46), Bożywoja, Stokowa
2018-12-29 sobota 8:30 ul. Stokowa ul. Grębałowska (1-46), Bożywoja, Stokowa
2018-12-29 sobota 8:30 ul. Darwina (4, 7, 7C) ul. Kocmyrzowska (4-17), Darwina (4,7,7C), Makuszyńskiego, Łowińskiego 3
2018-12-29 sobota 8:30 ul. Kocmyrzowska (4-17) ul. Kocmyrzowska (4-17), Darwina (4,7,7C), Makuszyńskiego, Łowińskiego 3
2018-12-29 sobota 8:30 ul. Makuszyńskiego ul. Kocmyrzowska (4-17), Darwina (4,7,7C), Makuszyńskiego, Łowińskiego 3
2018-12-29 sobota 8:30 ul. Łowińskiego 3 ul. Kocmyrzowska (4-17), Darwina (4,7,7C), Makuszyńskiego, Łowińskiego 3
2018-12-29 sobota 8:30 ul. Głębinowa ul. Przymiarki, Styczna, Głębinowa
2018-12-29 sobota 8:30 ul. Przymiarki ul. Przymiarki, Styczna, Głębinowa
2018-12-29 sobota 8:30 ul. Styczna ul. Przymiarki, Styczna, Głębinowa
2018-12-29 sobota 8:30 ul. Grębałowska (48-86) ul. Studzienna, Grębałowska (od 48), Twaroga
2018-12-29 sobota 8:30 ul. Studzienna ul. Studzienna, Grębałowska (od 48), Twaroga
2018-12-29 sobota 8:30 ul. Twaroga ul. Studzienna, Grębałowska (od 48), Twaroga
2018-12-30 niedziela 14:00 os. Na Wzgórzach 2 os. Na Wzgórzach 2, 10
2018-12-30 niedziela 14:00 os. Na Wzgórzach 10 os. Na Wzgórzach 2, 10
2018-12-31 poniedziałek 8:30 os. Na Wzgórzach 35  
2018-12-31 poniedziałek 8:30 os. Na Wzgórzach 17C os. Na Wzgórzach 17C i 17D
2018-12-31 poniedziałek 8:30 os. Na Wzgórzach 17D os. Na Wzgórzach 17C i 17D
2018-12-31 poniedziałek 8:30 ul. Cyprysów ul. Freegego, Cyprysów, Korohody, Kamberskiego, Płaska, Hyca
2018-12-31 poniedziałek 8:30 ul. Freegego ul. Freegego, Cyprysów, Korohody, Kamberskiego, Płaska, Hyca
2018-12-31 poniedziałek 8:30 ul. Hyca ul. Freegego, Cyprysów, Korohody, Kamberskiego, Płaska, Hyca
2018-12-31 poniedziałek 8:30 ul. Kamberskiego ul. Freegego, Cyprysów, Korohody, Kamberskiego, Płaska, Hyca
2018-12-31 poniedziałek 8:30 ul. Korohody ul. Freegego, Cyprysów, Korohody, Kamberskiego, Płaska, Hyca
2018-12-31 poniedziałek 8:30 ul. Płaska ul. Freegego, Cyprysów, Korohody, Kamberskiego, Płaska, Hyca
2018-12-31 poniedziałek 8:30 ul. Petofiego 18 ul. Petofiego 18, 20
2018-12-31 poniedziałek 8:30 ul. Petofiego 20 ul. Petofiego 18, 20
2019-01-01 wtorek 15:00 os. Na Wzgórzach 17  
2019-01-01 wtorek 15:00 os. Na Wzgórzach 27  
2019-01-02 środa 15:00 os. Na Wzgórzach 15A  
2019-01-02 środa 15:30 os. Na Wzgórzach 34  
2019-01-02 środa 16:00 os. Na Wzgórzach 39 os. Na Wzgórzach 39, 39A
2019-01-02 środa 16:00 os. Na Wzgórzach 39A os. Na Wzgórzach 39, 39A
2019-01-02 środa 8:30 ul. Luborzycka  
2019-01-03 czwartek 14:00 os. Na Stoku 10C  
2019-01-03 czwartek 8:30 os. Na Stoku 24  
2019-01-03 czwartek 8:30 os. Na Wzgórzach 30  
2019-01-03 czwartek 8:30 i 15:00 os. Na Wzgórzach 28  
2019-01-03 czwartek 9:00 ul. Jagiełły ul. Jagiełły, Jasia i Małgosi
2019-01-03 czwartek 9:00 ul. Jasia i Małgosi ul. Jagiełły, Jasia i Małgosi
2019-01-05 sobota 8:30 os. Na Stoku 13  
2019-01-05 sobota 8:30 ul. Folwarczna ul. Geodetów, Folwarczna, Kaczyńskiego, Kirchmajera
2019-01-05 sobota 8:30 ul. Geodetów ul. Geodetów, Folwarczna, Kaczyńskiego, Kirchmajera
2019-01-05 sobota 8:30 ul. Kaczyńskiego ul. Geodetów, Folwarczna, Kaczyńskiego, Kirchmajera
2019-01-05 sobota 8:30 ul. Kirchmajera ul. Geodetów, Folwarczna, Kaczyńskiego, Kirchmajera
2019-01-05 sobota 8:30 ul. Cieślińskiej-Brzeskiej ul. Kantorowicka (od 48), Niebyła (domy), Cieślińskiej-Brzeskiej
2019-01-05 sobota 8:30 ul. Kantorowicka (od 48) ul. Kantorowicka (od 48), Niebyła (domy), Cieślińskiej-Brzeskiej
2019-01-05 sobota 8:30 ul. Niebyła (domy) ul. Kantorowicka (od 48), Niebyła (domy), Cieślińskiej-Brzeskiej
2019-01-05 sobota 8:30 ul. Bolesława Krzywoustego ul. L. Białego, B. Wstydliwego, B. Krzywoustego, K. Sprawiedliwego, K. Jagiellończyka
2019-01-05 sobota 8:30 ul. Bolesława Wstydliwego ul. L. Białego, B. Wstydliwego, B. Krzywoustego, K. Sprawiedliwego, K. Jagiellończyka
2019-01-05 sobota 8:30 ul. Kazimierza Jagiellończyka ul. L. Białego, B. Wstydliwego, B. Krzywoustego, K. Sprawiedliwego, K. Jagiellończyka
2019-01-05 sobota 8:30 ul. Kazimierza Sprawiedliwego ul. L. Białego, B. Wstydliwego, B. Krzywoustego, K. Sprawiedliwego, K. Jagiellończyka
2019-01-05 sobota 8:30 ul. Leszka Białego ul. L. Białego, B. Wstydliwego, B. Krzywoustego, K. Sprawiedliwego, K. Jagiellończyka
2019-01-05 sobota 8:30 ul. Groickiego ul. Przybosia, Leszka Czarnego, Groickiego, Jaskra, Klemensa z Ruszczy, Wierzynka, Rycerska
2019-01-05 sobota 8:30 ul. Jaskra ul. Przybosia, Leszka Czarnego, Groickiego, Jaskra, Klemensa z Ruszczy, Wierzynka, Rycerska
2019-01-05 sobota 8:30 ul. Klemensa z Ruszczy ul. Przybosia, Leszka Czarnego, Groickiego, Jaskra, Klemensa z Ruszczy, Wierzynka, Rycerska
2019-01-05 sobota 8:30 ul. Leszka Czarnego ul. Przybosia, Leszka Czarnego, Groickiego, Jaskra, Klemensa z Ruszczy, Wierzynka, Rycerska
2019-01-05 sobota 8:30 ul. Przybosia ul. Przybosia, Leszka Czarnego, Groickiego, Jaskra, Klemensa z Ruszczy, Wierzynka, Rycerska
2019-01-05 sobota 8:30 ul. Rycerska ul. Przybosia, Leszka Czarnego, Groickiego, Jaskra, Klemensa z Ruszczy, Wierzynka, Rycerska
2019-01-05 sobota 8:30 ul. Wierzynka ul. Przybosia, Leszka Czarnego, Groickiego, Jaskra, Klemensa z Ruszczy, Wierzynka, Rycerska
2019-01-06 niedziela 14:00 ul. Niebyła 11 i kolejne  
2019-01-07 poniedziałek 14:30 os. Na Wzgórzach 19 os. Na Wzgórzach 19 i 24
2019-01-07 poniedziałek 14:30 os. Na Wzgórzach 24 os. Na Wzgórzach 19 i 24
2019-01-07 poniedziałek 15:00 os. Na Stoku 9  
2019-01-07 poniedziałek 8:30 os. Na Wzgórzach 43  
2019-01-07 poniedziałek 8:30 i 15:30 os. Na Wzgórzach 12 os. Na Wzgórzach 12 i 26
2019-01-07 poniedziałek 8:30 i 15:30 os. Na Wzgórzach 26 os. Na Wzgórzach 12 i 26
2019-01-07 poniedziałek 9:00 ul. Olczakowej  
2019-01-08 wtorek 8:30 os. Na Stoku 37  
2019-01-08 wtorek 8:30 i 15:00 os. Na Wzgórzach 29  
2019-01-08 wtorek 8:30 i 15:30 os. Na Wzgórzach 17A (1-90)  
2019-01-08 wtorek 9:00 ul. Samozwaniec  
2019-01-09 środa 15:00 os. Na Stoku 23  
2019-01-09 środa 15:30 os. Na Stoku 8  
2019-01-09 środa 16:00 os. Na Wzgórzach 3  
2019-01-09 środa 8:30 os. Na Stoku 40  
2019-01-09 środa 9:00 os. Na Stoku 35 os. Na Stoku 35 i 36
2019-01-09 środa 9:00 os. Na Stoku 36 os. Na Stoku 35 i 36
2019-01-10 czwartek 14:00 os. Na Wzgórzach 40  
2019-01-10 czwartek 8:30 os. Na Stoku 29  
2019-01-10 czwartek 8:30 os. Na Stoku 31  
2019-01-10 czwartek 8:30 i 15:00 os. Na Wzgórzach 14A os. Na Wzgórzach 16 i 14A
2019-01-10 czwartek 8:30 i 15:00 os. Na Wzgórzach 16 os. Na Wzgórzach 16 i 14A
2019-01-10 czwartek 9:00 os. Na Stoku 3 os. Na Stoku 3, 49
2019-01-10 czwartek 9:00 os. Na Stoku 49 os. Na Stoku 3, 49
2019-01-11 piątek 14:00 os. Na Stoku 41  
2019-01-11 piątek 15:00 os. Na Wzgórzach 8  
2019-01-11 piątek 8:30 os. Na Stoku 10B  
2019-01-11 piątek 8:30 i 16:30 os. Na Wzgórzach 13  
2019-01-12 sobota 8:30 os. Na Stoku 18  
2019-01-12 sobota 8:30 ul. Henryka Brodatego ul. J. Olbrachta, Władysława IV, H. Brodatego, Przemysława II, J. Kazimierza
2019-01-12 sobota 8:30 ul. Jana Kazimierza ul. J. Olbrachta, Władysława IV, H. Brodatego, Przemysława II, J. Kazimierza
2019-01-12 sobota 8:30 ul. Jana Olbrachta ul. J. Olbrachta, Władysława IV, H. Brodatego, Przemysława II, J. Kazimierza
2019-01-12 sobota 8:30 ul. Przemysława II ul. J. Olbrachta, Władysława IV, H. Brodatego, Przemysława II, J. Kazimierza
2019-01-12 sobota 8:30 ul. Władysława IV ul. J. Olbrachta, Władysława IV, H. Brodatego, Przemysława II, J. Kazimierza
2019-01-12 sobota 8:30 ul. Petofiego 14 ul. Petofiego 14-16
2019-01-12 sobota 8:30 ul. Petofiego 16 ul. Petofiego 14-16
2019-01-14 poniedziałek 8:30 i 15:30 os. Na Wzgórzach 17A (91-171)  
2019-01-14 poniedziałek 9:00 os. Na Stoku 10 os. Na Stoku 10, 10A
2019-01-14 poniedziałek 9:00 os. Na Stoku 10A os. Na Stoku 10, 10A
2019-01-15 wtorek 8:30 os. Na Stoku 5  
2019-01-15 wtorek 9:00 os. Na Stoku 27A  
2019-01-16 środa 8:30 os. Na Stoku 27  
2019-01-16 środa 8:30 mieszkania przy Przedszk. 21/1 os. Na Stoku 22, mieszkania przy Przedszk. 21/1, Na Stoku 30
2019-01-16 środa 8:30 os. Na Stoku 22 os. Na Stoku 22, mieszkania przy Przedszk. 21/1, Na Stoku 30
2019-01-16 środa 8:30 os. Na Stoku 30 os. Na Stoku 22, mieszkania przy Przedszk. 21/1, Na Stoku 30
2019-01-16 środa 8:30 i 15:30 mieszkania przy SP 98 os. Na Stoku 44 i 45 i mieszkania przy SP 98
2019-01-16 środa 8:30 i 15:30 os. Na Stoku 44 os. Na Stoku 44 i 45 i mieszkania przy SP 98
2019-01-16 środa 8:30 i 15:30 os. Na Stoku 45 os. Na Stoku 44 i 45 i mieszkania przy SP 98
2019-01-17 czwartek 8:30 ul. Bacewiczówny ul. Bacewiczówny, Czerwonego Kapturka
2019-01-17 czwartek 8:30 ul. Czerwonego Kapturka ul. Bacewiczówny, Czerwonego Kapturka
2019-01-17 czwartek 8:30 ul. Kownackiej ul. Porazińskiej, Płomyczka, Kownackiej
2019-01-17 czwartek 8:30 ul. Porazińskiej ul. Porazińskiej, Płomyczka, Kownackiej
2019-01-17 czwartek 8:30 ul. Płomyczka ul. Porazińskiej, Płomyczka, Kownackiej
2019-01-17 czwartek 9:00 ul. Petofiego 22 ul. Petofiego 22, 24, 26
2019-01-17 czwartek 9:00 ul. Petofiego 24 ul. Petofiego 22, 24, 26
2019-01-17 czwartek 9:00 ul. Petofiego 26 ul. Petofiego 22, 24, 26
2019-01-18 piątek 8:30 os. Na Stoku 42  
2019-01-18 piątek 8:30 i 15:30 os. Na Stoku 7 os. Na Stoku 7 i 12
2019-01-18 piątek 8:30 i 15:30 os. Na Stoku 12 os. Na Stoku 7 i 12
2019-01-19 sobota 14:00 os. Na Stoku 4  
2019-01-19 sobota 8:30 ul. Petofiego 12  
2019-01-19 sobota 8:30 os. Na Stoku 17 os. Na Stoku 17, 38
2019-01-19 sobota 8:30 os. Na Stoku 38 os. Na Stoku 17, 38
2019-01-19 sobota 8:30 ul. Petofiego 4C ul. Petofiego 4C, 6C, 6D, 6G, 6H, 6L, 8, 10
2019-01-19 sobota 8:30 ul. Petofiego 6C ul. Petofiego 4C, 6C, 6D, 6G, 6H, 6L, 8, 10
2019-01-19 sobota 8:30 ul. Petofiego 6D ul. Petofiego 4C, 6C, 6D, 6G, 6H, 6L, 8, 10
2019-01-19 sobota 8:30 ul. Petofiego 6G ul. Petofiego 4C, 6C, 6D, 6G, 6H, 6L, 8, 10
2019-01-19 sobota 8:30 ul. Petofiego 6H ul. Petofiego 4C, 6C, 6D, 6G, 6H, 6L, 8, 10
2019-01-19 sobota 8:30 ul. Petofiego 6L ul. Petofiego 4C, 6C, 6D, 6G, 6H, 6L, 8, 10
2019-01-19 sobota 8:30 ul. Petofiego 8 ul. Petofiego 4C, 6C, 6D, 6G, 6H, 6L, 8, 10
2019-01-19 sobota 8:30 ul. Petofiego 10 ul. Petofiego 4C, 6C, 6D, 6G, 6H, 6L, 8, 10
2019-01-21 poniedziałek 8:30 i 15:00 os. Na Stoku 28 os. Na Stoku 28 i 30A
2019-01-21 poniedziałek 8:30 i 15:00 os. Na Stoku 30A os. Na Stoku 28 i 30A
2019-01-22 wtorek 8:30 i 15:00 os. Na Stoku 47 os. Na Stoku 47 i 48
2019-01-22 wtorek 8:30 i 15:00 os. Na Stoku 48 os. Na Stoku 47 i 48
2019-01-23 środa 8:30 i 15:00 os. Na Stoku 46 os. Na Stoku 46 i 50
2019-01-23 środa 8:30 i 15:00 os. Na Stoku 50 os. Na Stoku 46 i 50
2019-01-24 czwartek 8:30 i 15:00 os. Na Stoku 11 os. Na Stoku 26, 11
2019-01-24 czwartek 8:30 i 15:00 os. Na Stoku 26 os. Na Stoku 26, 11
2019-01-25 piątek 8:30 i 15:00 os. Na Stoku 14  
2019-01-25 piątek 8:30 i 15:00 os. Na Stoku 16 os. Na Stoku 16, 19
2019-01-25 piątek 8:30 i 15:00 os. Na Stoku 19 os. Na Stoku 16, 19
2019-01-26 sobota 8:30 os. Na Stoku 15  
2019-01-26 sobota 8:30 ul. Kantorowicka (1 do 47 oraz blok 46B) ul. Łącka, Kantorowicka (1 do 47 oraz blok 46B)
2019-01-26 sobota 8:30 ul. Łącka ul. Łącka, Kantorowicka (1 do 47 oraz blok 46B)
2019-01-27 niedziela 14:00 os. Na Stoku 29A  
2019-01-28 poniedziałek 14:30 os. Na Stoku 51  
2019-01-28 poniedziałek 9:00 os. Na Wzgórzach 5 os. Na Wzgórzach 5, 18
2019-01-28 poniedziałek 9:00 os. Na Wzgórzach 18 os. Na Wzgórzach 5, 18
2019-01-29 wtorek 8:30 i 15:00 os. Na Stoku 23A os. Na Stoku 23A, 24A
2019-01-29 wtorek 8:30 i 15:00 os. Na Stoku 24A os. Na Stoku 23A, 24A
2019-01-29 wtorek 8:30 i 15:00 os. Na Stoku 28A os. Na Stoku 39 i 28A
2019-01-29 wtorek 8:30 i 15:00 os. Na Stoku 39 os. Na Stoku 39 i 28A
2019-01-29 wtorek 9:00 os. Na Wzgórzach 33 os. Na Wzgórzach 33, 36
2019-01-29 wtorek 9:00 os. Na Wzgórzach 36 os. Na Wzgórzach 33, 36
2019-01-30 środa 15:00 os. Na Stoku 20  
2019-01-30 środa 15:30 os. Na Stoku 10D  
2019-01-30 środa 16:00 os. Na Stoku 25  
2019-01-30 środa 9:00 os. Na Wzgórzach 7 os. Na Wzgórzach 7, 15
2019-01-30 środa 9:00 os. Na Wzgórzach 25 os. Na Wzgórzach 7, 15
2019-01-31 czwartek 14:00 ul. Niebyła 9  
2019-01-31 czwartek 8:30 i 15:00 ul. Petofiego 28 ul. Petofiego 28, 30, 32
2019-01-31 czwartek 8:30 i 15:00 ul. Petofiego 30 ul. Petofiego 28, 30, 32
2019-01-31 czwartek 8:30 i 15:00 ul. Petofiego 32 ul. Petofiego 28, 30, 32
2019-01-31 czwartek 9:00 os. Na Wzgórzach 14 os. Na Wzgórzach 14 i 15
2019-01-31 czwartek 9:00 os. Na Wzgórzach 15 os. Na Wzgórzach 14 i 15