Wizyta duszpasterska – Kolęda - 2018/2019
Wizytę księdza zapowie wcześniej ministrant.
Proszę przygotować stół, krzyż, świece, Pismo święte, kropidło, wodę święconą.
Wodę święconą należy wcześniej pobrać do własnego naczynia z pojemnika w przedsionku kościoła.
Zwierzęta domowe proszę zamknąć na czas kolędy w osobnym pomieszczeniu.
W tym roku nie będzie kolędy w rejonie V, do którego należą: os. Na Stoku bl. 8, 10D, 11, 15, 16, 19, 26, 28A, 39, 47, 48; os. Na Wzgórzach bl. 14A, 16, 28, 29, 34, 37, 38, 42; ul. Jasia i Małgosi, Przybosia, Leszka Czarnego, Groickiego, Jaskra, Klemensa z Ruszczy, Wierzynka, Rycerska; Petofiego 28, 30, 32, 52; ul. Grębałowska (1-46), Bożywoja, Stokowa, Kocmyrzowska (21-39), Florkowskiego.
data | dzień | od godz. | adres | trasa |
2019-12-27 | piątek | 08:00 | ul. Bacewiczówny | ul. Bacewiczówny, Czerw. Kapturka, Porazińskiej, Płomyczka, Kownackiej |
2019-12-27 | piątek | 08:00 | ul. Czerwonego Kapturka | ul. Bacewiczówny, Czerw. Kapturka, Porazińskiej, Płomyczka, Kownackiej |
2019-12-27 | piątek | 08:00 | ul. Kownackiej | ul. Bacewiczówny, Czerw. Kapturka, Porazińskiej, Płomyczka, Kownackiej |
2019-12-27 | piątek | 08:00 | ul. Porazińskiej | ul. Bacewiczówny, Czerw. Kapturka, Porazińskiej, Płomyczka, Kownackiej |
2019-12-27 | piątek | 08:00 | ul. Płomyczka | ul. Bacewiczówny, Czerw. Kapturka, Porazińskiej, Płomyczka, Kownackiej |
2019-12-27 | piątek | 08:30 | ul. Kisielewskiego | |
2019-12-27 | piątek | 09:00 | os. Na Stoku 4 | |
2019-12-28 | sobota | 08:30 | ul. Luborzycka | |
2019-12-28 | sobota | 08:30 | ul. Poniatowskiego | |
2019-12-28 | sobota | 08:30 | os. Na Stoku 51 | os. Na Stoku 51, 52 |
2019-12-28 | sobota | 08:30 | os. Na Stoku 52 (m. przy szkole) | os. Na Stoku 51, 52 |
2019-12-28 | sobota | 08:30 | ul. Bukszpanowa | ul. Bukszpanowa, Obwodowa, Geodetów |
2019-12-28 | sobota | 08:30 | ul. Geodetów | ul. Bukszpanowa, Obwodowa, Geodetów |
2019-12-28 | sobota | 08:30 | ul. Obwodowa | ul. Bukszpanowa, Obwodowa, Geodetów |
2019-12-30 | poniedziałek | 08:30 | os. Na Stoku 28 | |
2019-12-30 | poniedziałek | 08:30 | ul. Petofiego 4 | ul. Petofiego domki, 4, 6, 8, 10, 12 |
2019-12-30 | poniedziałek | 08:30 | ul. Petofiego 6 | ul. Petofiego domki, 4, 6, 8, 10, 12 |
2019-12-30 | poniedziałek | 08:30 | ul. Petofiego 8 | ul. Petofiego domki, 4, 6, 8, 10, 12 |
2019-12-30 | poniedziałek | 08:30 | ul. Petofiego 10 | ul. Petofiego domki, 4, 6, 8, 10, 12 |
2019-12-30 | poniedziałek | 08:30 | ul. Petofiego 12 | ul. Petofiego domki, 4, 6, 8, 10, 12 |
2019-12-30 | poniedziałek | 08:30 | ul. Petofiego domki | ul. Petofiego domki, 4, 6, 8, 10, 12 |
2019-12-30 | poniedziałek | 08:30 | ul. Głębinowa | ul. Przymiarki, Styczna, Jubileuszowa, Głębinowa |
2019-12-30 | poniedziałek | 08:30 | ul. Jubileuszowa | ul. Przymiarki, Styczna, Jubileuszowa, Głębinowa |
2019-12-30 | poniedziałek | 08:30 | ul. Przymiarki | ul. Przymiarki, Styczna, Jubileuszowa, Głębinowa |
2019-12-30 | poniedziałek | 08:30 | ul. Styczna | ul. Przymiarki, Styczna, Jubileuszowa, Głębinowa |
2019-12-31 | wtorek | 08:30 | os. Na Stoku 9 | |
2019-12-31 | wtorek | 08:30 | ul. Bolesława Krzywoustego | ul. L. Białego, B. Wstydliwego, B. Krzywoustego, K. Sprawiedliwego, K. Jagiellończyka |
2019-12-31 | wtorek | 08:30 | ul. Bolesława Wstydliwego | ul. L. Białego, B. Wstydliwego, B. Krzywoustego, K. Sprawiedliwego, K. Jagiellończyka |
2019-12-31 | wtorek | 08:30 | ul. Kazimierza Jagiellończyka | ul. L. Białego, B. Wstydliwego, B. Krzywoustego, K. Sprawiedliwego, K. Jagiellończyka |
2019-12-31 | wtorek | 08:30 | ul. Kazimierza Sprawiedliwego | ul. L. Białego, B. Wstydliwego, B. Krzywoustego, K. Sprawiedliwego, K. Jagiellończyka |
2019-12-31 | wtorek | 08:30 | ul. Leszka Białego | ul. L. Białego, B. Wstydliwego, B. Krzywoustego, K. Sprawiedliwego, K. Jagiellończyka |
2020-01-02 | czwartek | 08:30 | os. Na Stoku 20 | |
2020-01-02 | czwartek | 08:30 | ul. Henryka Brodatego | ul. J. Kazimierza, Przemysława II, H. Brodatego, Władysława IV, J. Olbrachta |
2020-01-02 | czwartek | 08:30 | ul. Jana Kazimierza | ul. J. Kazimierza, Przemysława II, H. Brodatego, Władysława IV, J. Olbrachta |
2020-01-02 | czwartek | 08:30 | ul. Jana Olbrachta | ul. J. Kazimierza, Przemysława II, H. Brodatego, Władysława IV, J. Olbrachta |
2020-01-02 | czwartek | 08:30 | ul. Przemysława II | ul. J. Kazimierza, Przemysława II, H. Brodatego, Władysława IV, J. Olbrachta |
2020-01-02 | czwartek | 08:30 | ul. Władysława IV | ul. J. Kazimierza, Przemysława II, H. Brodatego, Władysława IV, J. Olbrachta |
2020-01-02 | czwartek | 14:00 | os. Na Stoku 3 | |
2020-01-04 | sobota | 08:30 | ul. Niebyła 9 | |
2020-01-04 | sobota | 08:30 | ul. Olczakowej | |
2020-01-04 | sobota | 08:30 | ul. Folwarczna | ul. Folwarczna, ks. Kaczyńskiego, Kirchmajera, Makuszyńskiego, Łowińskiego |
2020-01-04 | sobota | 08:30 | ul. Kirchmajera | ul. Folwarczna, ks. Kaczyńskiego, Kirchmajera, Makuszyńskiego, Łowińskiego |
2020-01-04 | sobota | 08:30 | ul. Makuszyńskiego | ul. Folwarczna, ks. Kaczyńskiego, Kirchmajera, Makuszyńskiego, Łowińskiego |
2020-01-04 | sobota | 08:30 | ul. ks. Kaczyńskiego | ul. Folwarczna, ks. Kaczyńskiego, Kirchmajera, Makuszyńskiego, Łowińskiego |
2020-01-04 | sobota | 08:30 | ul. Łowińskiego 5 | ul. Folwarczna, ks. Kaczyńskiego, Kirchmajera, Makuszyńskiego, Łowińskiego |
2020-01-04 | sobota | 08:30 | ul. Studzienna | ul. Twaroga, Studzienna |
2020-01-04 | sobota | 08:30 | ul. Twaroga | ul. Twaroga, Studzienna |
2020-01-04 | sobota | 19:30 | ul. Darwina 1B | ul. Darwina 1B, 4, 7 |
2020-01-04 | sobota | 19:30 | ul. Darwina 4 | ul. Darwina 1B, 4, 7 |
2020-01-04 | sobota | 19:30 | ul. Darwina 7 | ul. Darwina 1B, 4, 7 |
2020-01-05 | niedziela | 15:00 | os. Na Stoku 23 | |
2020-01-07 | wtorek | 08:30 | ul. Grębałowska (48-86) | |
2020-01-07 | wtorek | 08:30 | os. Na Stoku 37 | os. Na Stoku 37, 40 |
2020-01-07 | wtorek | 08:30 | os. Na Stoku 40 | os. Na Stoku 37, 40 |
2020-01-07 | wtorek | 09:00 | os. Na Stoku 50 | od ostatniego mieszkania |
2020-01-08 | środa | 08:30 | ul. Kantorowicka od nr 1 do ul. Kocmyrzowskiej | ul. Kantorowicka od nr 1 do ul. Kocmyrzowskiej |
2020-01-08 | środa | 16:00 | os. Na Stoku 10 | |
2020-01-08 | środa | 16:00 | os. Na Stoku 31 | |
2020-01-09 | czwartek | 08:30 | ul. Kantorowicka od bl. Nr 46B do ul. Gustawa Morcinka | ul. Kantorowicka od bl. Nr 46B do ul. Gustawa Morcinka |
2020-01-09 | czwartek | 16:00 | os. Na Stoku 10C | od ostatniego mieszkania |
2020-01-09 | czwartek | 16:00 | os. Na Stoku 21 (m. przy przedszkolu) | os. Na Stoku 22, 21 |
2020-01-09 | czwartek | 16:00 | os. Na Stoku 22 | os. Na Stoku 22, 21 |
2020-01-10 | piątek | 13:00 | os. Na Stoku 27A | |
2020-01-10 | piątek | 15:00 | os. Na Stoku 24 | |
2020-01-11 | sobota | 08:00 | os. Na Stoku 10B | |
2020-01-11 | sobota | 08:30 | os. Na Stoku 29A | |
2020-01-11 | sobota | 09:00 | os. Na Stoku 13 | |
2020-01-11 | sobota | 09:00 | os. Na Stoku 46 | od ostatniego mieszkania |
2020-01-12 | niedziela | 14:00 | ul. Cyprysów | ul. Freegego, Cyprysów, Korohody, Kamberskiego, Płaska |
2020-01-12 | niedziela | 14:00 | ul. Freegego | ul. Freegego, Cyprysów, Korohody, Kamberskiego, Płaska |
2020-01-12 | niedziela | 14:00 | ul. Kamberskiego | ul. Freegego, Cyprysów, Korohody, Kamberskiego, Płaska |
2020-01-12 | niedziela | 14:00 | ul. Korohody | ul. Freegego, Cyprysów, Korohody, Kamberskiego, Płaska |
2020-01-12 | niedziela | 14:00 | ul. Płaska | ul. Freegego, Cyprysów, Korohody, Kamberskiego, Płaska |
2020-01-13 | poniedziałek | 08:30 i 14:00 | ul. Petofiego 22 | ul. Petofiego 22, 24, 26 |
2020-01-13 | poniedziałek | 08:30 i 14:00 | ul. Petofiego 24 | ul. Petofiego 22, 24, 26 |
2020-01-13 | poniedziałek | 08:30 i 14:00 | ul. Petofiego 26 | ul. Petofiego 22, 24, 26 |
2020-01-13 | poniedziałek | 16:30 | os. Na Stoku 27 | |
2020-01-14 | wtorek | 08:30 | os. Na Stoku 29 | |
2020-01-14 | wtorek | 08:30 i 15:00 | os. Na Stoku 10E | |
2020-01-14 | wtorek | 10:00 | os. Na Stoku 30A | |
2020-01-14 | wtorek | 10:30 i 16:30 | os. Na Stoku 7 | |
2020-01-15 | środa | 08:30 i 15:00 | os. Na Stoku 25 | |
2020-01-15 | środa | 10:30 i 16:30 | os. Na Stoku 12 | |
2020-01-15 | środa | 16:00 | os. Na Stoku 30 | |
2020-01-15 | środa | 16:00 | os. Na Wzgórzach 17 | |
2020-01-16 | czwartek | 08:30 | os. Na Stoku 14 (klatka I-IV) | |
2020-01-16 | czwartek | 08:30 i 15:00 | os. Na Stoku 38 | |
2020-01-16 | czwartek | 10:30 i 16:30 | os. Na Stoku 17 | |
2020-01-16 | czwartek | 16:00 | ul. Gerlaha | ul. Stary Gościniec, Gerlaha |
2020-01-16 | czwartek | 16:00 | ul. Stary Gościniec | ul. Stary Gościniec, Gerlaha |
2020-01-17 | piątek | 08:30 | os. Na Stoku 14 (klatka V-VII) | |
2020-01-17 | piątek | 13:00 | os. Na Stoku 49 | |
2020-01-17 | piątek | 15:00 | os. Na Wzgórzach 35 | |
2020-01-18 | sobota | 08:30 | os. Na Stoku 18 | |
2020-01-18 | sobota | 08:30 | os. Na Stoku 35 | |
2020-01-18 | sobota | 08:30 | os. Na Stoku 45 | |
2020-01-18 | sobota | 08:30 | ul. Kocmyrzowska (6-17) | |
2020-01-18 | sobota | 09:30 | ul. Niebyła 2 | ul. Niebyła 2, 7, 7A, 7E, 8, 35, 11 |
2020-01-18 | sobota | 09:30 | ul. Niebyła 7 | ul. Niebyła 2, 7, 7A, 7E, 8, 35, 11 |
2020-01-18 | sobota | 09:30 | ul. Niebyła 7A | ul. Niebyła 2, 7, 7A, 7E, 8, 35, 11 |
2020-01-18 | sobota | 09:30 | ul. Niebyła 7E | ul. Niebyła 2, 7, 7A, 7E, 8, 35, 11 |
2020-01-18 | sobota | 09:30 | ul. Niebyła 8 | ul. Niebyła 2, 7, 7A, 7E, 8, 35, 11 |
2020-01-18 | sobota | 09:30 | ul. Niebyła 11 | ul. Niebyła 2, 7, 7A, 7E, 8, 35, 11 |
2020-01-18 | sobota | 09:30 | ul. Niebyła 35 | ul. Niebyła 2, 7, 7A, 7E, 8, 35, 11 |
2020-01-18 | sobota | 14:00 | os. Na Stoku 36 | |
2020-01-19 | niedziela | 17:00 | ul. Cieślińskiej-Brzeskiej | ul. Łącka, Cieślińskiej-Brzeskiej |
2020-01-19 | niedziela | 17:00 | ul. Łącka | ul. Łącka, Cieślińskiej-Brzeskiej |
2020-01-20 | poniedziałek | 08:30 | os. Na Stoku 41 | |
2020-01-20 | poniedziałek | 14:00 | os. Na Stoku 10A | |
2020-01-20 | poniedziałek | 16:00 | os. Na Wzgórzach 27 | |
2020-01-21 | wtorek | 08:30 | os. Na Stoku 42 | |
2020-01-21 | wtorek | 08:30 | os. Na Wzgórzach 12 | |
2020-01-21 | wtorek | 08:30 i 15:00 | os. Na Stoku 23A | |
2020-01-21 | wtorek | 09:00 | os. Na Wzgórzach 2 | od ostatniego mieszkania |
2020-01-21 | wtorek | 10:30 i 16:30 | os. Na Stoku 24A | |
2020-01-21 | wtorek | 16:00 | ul. Jagiełły | |
2020-01-22 | środa | 08:30 | os. Na Stoku 44 | |
2020-01-22 | środa | 16:00 | os. Na Wzgórzach 5 | |
2020-01-22 | środa | 16:00 | os. Na Wzgórzach 23 | |
2020-01-23 | czwartek | 08:30 | os. Na Wzgórzach 10 | |
2020-01-23 | czwartek | 08:30 i 16:00 | ul. Petofiego 18 | ul. Petofiego 18, 20 |
2020-01-23 | czwartek | 08:30 i 16:00 | ul. Petofiego 20 | ul. Petofiego 18, 20 |
2020-01-23 | czwartek | 09:00 | os. Na Wzgórzach 15A | od ostatniego mieszkania |
2020-01-23 | czwartek | 16:00 | os. Na Wzgórzach 8 | |
2020-01-24 | piątek | 08:30 | os. Na Wzgórzach 17C | os. Na Wzgórzach 17C i 17D |
2020-01-24 | piątek | 08:30 | os. Na Wzgórzach 17D | os. Na Wzgórzach 17C i 17D |
2020-01-24 | piątek | 13:00 | os. Na Wzgórzach 7 | |
2020-01-24 | piątek | 15:00 | os. Na Wzgórzach 4 | |
2020-01-25 | sobota | 08:30 | os. Na Wzgórzach 19 | |
2020-01-25 | sobota | 08:30 | os. Na Wzgórzach 40 | |
2020-01-25 | sobota | 08:30 | os. Na Wzgórzach 43 | |
2020-01-25 | sobota | 09:00 | os. Na Wzgórzach 13 | |
2020-01-25 | sobota | 09:00 | ul. Samozwaniec | od ostatniego numeru |
2020-01-25 | sobota | 10:30 | os. Na Wzgórzach 24 | |
2020-01-26 | niedziela | 14:30 | ul. Petofiego 14 | ul. Petofiego 14-16 |
2020-01-26 | niedziela | 14:30 | ul. Petofiego 16 | ul. Petofiego 14-16 |
2020-01-27 | poniedziałek | 08:30 | os. Na Wzgórzach 30 | |
2020-01-27 | poniedziałek | 08:30 i 15:00 | os. Na Wzgórzach 39 | os. Na Wzgórzach 39, 39A |
2020-01-27 | poniedziałek | 08:30 i 15:00 | os. Na Wzgórzach 39A | os. Na Wzgórzach 39, 39A |
2020-01-27 | poniedziałek | 10:30 i 16:30 | os. Na Wzgórzach 3 | |
2020-01-27 | poniedziałek | 15:00 | os. Na Wzgórzach 14 | os. Na Wzgórzach 14 i 15 |
2020-01-27 | poniedziałek | 15:00 | os. Na Wzgórzach 15 | os. Na Wzgórzach 14 i 15 |
2020-01-28 | wtorek | 08:30 | os. Na Wzgórzach 41 | |
2020-01-28 | wtorek | 09:00 | os. Na Wzgórzach 26 | od ostatniego mieszkania |
2020-01-29 | środa | 08:30 | os. Na Wzgórzach 9 | |
2020-01-29 | środa | 08:30 i 15:30 | os. Na Wzgórzach 17A (1-91) | |
2020-01-30 | czwartek | 08:30 | os. Na Wzgórzach 6 | |
2020-01-30 | czwartek | 08:30 | os. Na Wzgórzach 18 | |
2020-01-30 | czwartek | 08:30 i 15:30 | os. Na Wzgórzach 17A (92-171) | |
2020-01-30 | czwartek | 15:00 | os. Na Wzgórzach 25 | |
2020-01-31 | piątek | 08:30 | os. Na Stoku 5 | |
2020-02-01 | sobota | 09:00 | os. Na Wzgórzach 33 | |
2020-02-01 | sobota | 15:00 | os. Na Wzgórzach 36 |